گیت دزدگیر فروشگاهی کرج

نصب، فروش و خدمات گیت فروشگاهی به همکاران و راهنمایی مشتریان، فروش تگ دست دوم لباس؛ صدفی گلفی

گیت دزدگیر فروشگاهی کرج

نصب، فروش و خدمات گیت فروشگاهی به همکاران و راهنمایی مشتریان، فروش تگ دست دوم لباس؛ صدفی گلفی

۲ مطلب در آذر ۱۳۹۶ ثبت شده است

  • ۰
  • ۰

قیمت
قیمت دوربین لامپی وایفای 195هزارتومن می باشد که برای همکاران تخفیف ویژه لحاظ خواهد شد.
دوستان عزیز لطفا برای مشاوره خرید دوربین مداربسته وودوربین لامپی با آقای مهندس نصیری تماس بگیرید.
با تشکر
02166938377
09122313992

اطلاعات بیشتر درباره دوربین وایفا لامپی اکستون مدل M9024X

همانطور که گفته شد، این دوربین به سرپیچ لامپ وصل می شود؛ در واقع این دوربین نیاز به منبع تغذیه ندارد و مصرف خود را از برق شهری تأمین می کند.
برای نصب این دوربین نیاز به یک اینترنت وایفای در محل و یک گوشی موبایل هوشمند داریم که به وسیله اپلیکیشنی که بر روی موبایل نصب می کنیم، دوربین به اینترنت متصل شده و بعد می توان از راه دور تصویر را ملاحظه و صدا را شنید.

 زوایه دید این دوربین سیصد و شصت درجه می باشد، یعنی اگر در یک اتاق نصب شود، تصویر دور تا دور اتاق را داریم. تصویری رو که به صورت پاناروما در گوشی داریم، می توانیم با انگشت چپ و راست را ملاحظه کنیم یا زوم کنیم یا ...
انتقال صدای دو طرفه نیز داریم؛ به این معنی که اگر کسی نزدیک به اصطلاح لامپ باشد، می توانیم با فرد مذکور که می تواند مثلا شاگرد مغازه باشد، مکالمه بکنیم، به شرطی که اینترنت وایفا روشن بوده و دوربین را از قبل به آن وصل کرده باشیم و کیفیت اینترنت نیز مطلوب باشد.
دورتادور لامپ دوربینی چراغی هست که روشن و خاموش می شود و از طریق موبایل می توانیم نور آن را کم و زیاد یا خاموش کنیم، میزان نور دوربین در حد یک لامپ حدودا سی چهل وات رشته ای می باشد.
نصب و تنظیم این دوربین بسیار آسان بوده و در چند دقیقه انجام می گیرد. می توانیم چندین دوربین را صرفا از طریق یک اپلیکیشن به یک یا چند گوشی وصل کنیم. ولی تصویر هر دوربین را بر روی گوشی باید انتخاب کنیم و مثل ال سی دی، چند تصویر همزمان بر روی گوشی نمایش داده نمی شود.

بهترین کاربرد این دوربین در مغازه، اتاق کار، بخشی از یک کارگاه یا دفتر، مهد کودک، ورودی یک محل و ... می باشد که با توجه به امکان مکالمه دوطرفه با فردی که در نزدیک دوربین قرار دارد، این موضوع را پررنگ تر ساخته است.
در اماکنی هم که محدودیت کابل کشی داریم، می توانیم تعدادی از این دوربین ها را نصب کرده و با یک دستگاه مرکزی و هارد تصاویر را به مدت بسیار طولانی تری نسبت به میزان ضبط رم خود دوربین ها ضبط کنیم.

کیفیت تصویر بسیار بالاست، در واقع این دوربین یک و سه مگا هست ولی تصویرش از دوربین های به اصلاح دو مگ موجود در بازار بهتر هست.دوربین وایفای مدل لامپی اکستون

  • ۰
  • ۰

دوربین های وای فای

دوربین های وای فای به دلیل امکان نصب توسط خود مشتری و عدم نیاز به کابل کشی و خرید دستگاه ضبط و برخی اقلام جانبی دیگر، در حال حاضر مشتریان زیادی دارند و دوستان زیادی در این خصوص سوالاتی پرسیده اند.
واقعیت این است که ما هنوز هم فکر می کنیم، دوربین های رایج فعلی، گزینه بهتری محسوب می شود و در حالت هایی که نیاز به تعداد زیادی دوربین باشد، توصیه مان همان هست ولی در صورتی که شما به یکی دو عدد دوربین نیاز داشته باشید و جنبه نظارتی و ارتباط کلامی برایتان اهمیت بیشتری داشته باشد، دوربین وی فای خریداری بکنید.
شما می توانید با اتصال دوربین های وای فای به اینترنت منزل یا محل کار و نصب اپلیکیشن مربوطه در گوشی خود، در هر کجا که باشید، تصویر دوربین را ببینید و ارتباط کلامی دو طرفه برقرار کنید و به دوربین فرمان بدهید.
درحال حاضر مدل های متنوعی در رنج قیمت بسیار گسترده در بازار وجود دارند ولی قیمت مدل هایی به که به لحاظ کیفیت، اعتبار گارانتی و مشخصات فنی در حد قابل قبولی باشند، از دویست هزار تومن تا چهارصد و پنجاه هزار تومن متغیر می باشد.