گیت دزدگیر فروشگاهی کرج

نصب، فروش و خدمات گیت فروشگاهی به همکاران و راهنمایی مشتریان، فروش تگ دست دوم لباس؛ صدفی گلفی

گیت دزدگیر فروشگاهی کرج

نصب، فروش و خدمات گیت فروشگاهی به همکاران و راهنمایی مشتریان، فروش تگ دست دوم لباس؛ صدفی گلفی

۳ مطلب در خرداد ۱۳۹۷ ثبت شده است

  • ۰
  • ۰

گیت مغازه

هر مغازه و فروشگاهی که اقلامش در دسترس مشتریان باشد، در خطر سرقت و دله دزدی قرار دارد و در واقع گیت مغازه اختصاص به فروشگاه های لباس ندارد.

فروشگاههایی همچون کتابفروشی ها، لوازم آرایشی، داروخانه ها، کادویی ها، ابزار فروشی ها، فروشگاههای مواد غذایی، اقلام کشاورزی و حتی گلفروشی ها می توانند از دزدگیر فروشگاهی استفاده کنند ولی با توجه به ظرایف هر صنف بهتر است، قبل از خرید نسبت به مشاوره با فروشندگان خبره اقدام شود.

  • ۰
  • ۰

تگ ضد سرقت

تگ ضد سرقت، همان تگ صدفی و گلفی و ... هست که در صورت نزدیک شدن به گیت فروشگاهی، باعث آلارم شده و صاحب فروشگاه از احتمال سرقت آگاه می شود. انواع تگ ضد سرقت، به لحاظ کلی شامل تگ های سخت همچون تگ صدفی، لیپو، گلفی، گریف، پنسیل، تگ گیت وی و نیز تگ های برچسبی می باشد که نوع تگ سخت بیشتر برای لباس و پوشاک و نوع تگ برچسبی برای کتاب، مواد غذایی، لوازم آرایشی و ... کاربرد دارد. قیمت تگ ضد سرقت برچسبی نسبت به تگ های سخت، ارزان تر می باشد.


  • ۰
  • ۰

ارزان ترین گیت فروشگاهی

هدف از خرید گیت فروشگاهی، انجام هزینه ای معقول برای کاهش هزینه یا ضرر مالی بالاتری به نام سرقت و دزدی هست و بنابراین بر خلاف خرید بسیاری از کالاها و محصولات که تا حدودی تحت تآثیر احساسات هستند، خرید گیت فروشگاهی، بیشتر با حساب و کتاب و محاسبه سروکار دارد و اتفاقاً در بسیاری از موارد، خرید نکردن گیت فروشگاهی، تحت تآثیر احساسات می باشد.

به هر حال، برای خرید گیت فروشگاهی، باید حساب و کتاب کرد و در نهایت خریدی منطقی هست، که منجر به کمترین هزینه گردد (جمع هزینه گیت دزدگیر و سرقت)

در ادامه به معرفی گیت های ارزان قیمت می پردازیم.

با توجه به قیمت پایین گیت های فروشگاهی با تکنولوژی RF، گیت های ارزان قیمت بالطبع RF خواهند بود که در این میان بردهای چینی اسپایدر جایگاه خاصی دارند که همراه با آنتن های ایرانی ارزان قیمت، یک سیستم ارزان را تشکیل داده و پاسخگوی نیاز بسیاری از فروشندگان لباس را تشکیل می دهند. (شکل زیر ظاهر کار هست و لزوماً گیت های ارزان قیمت این شکلی نیستند)

 

گیت فروشگاهی ارزان

 

قیمت این گیت جفت انتن در حال حاضر یک میلیون و چهارصد هزارتومن می باشد که کمترین قیمت موجود می باشد. (دوم خرداد 1397)

ویرایش خرداد 1402: قیمت ورژن های اندکی پیشرفته تر در حال حاضر حدود هفت میلیون و پانصد هزار تومن می باشد و البته دست دوم آن را به قیمت های زیر پنج میلیون تومن می توان خرید. (در دیوار قیمتهای پایین تر هم می توان پیدا کرد)

البته در موارد نادری گیت های خاصی پیدا می شود که قیمتشان بسیار پایین تر هست که دلیل آن از رده خارج شدن گیت و پیدا نشدن تگ اضافی در صورت نیاز و ... می باشد. چنین گیت هایی برای نمایشگاههای موقت می تواند مناسب باشد که می توانند به جای اجاره گیت فروشگاهی، چنین دستگاهی را خریداری کنند.